O nas

Domowe Kosmetyki

To zespół osób łączących chęć podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Misją Domowych Kosmetyków jest zebrać hobbistów, profesjonalistów w dziedzinie domowych kosmetyków i naturalnej pielęgnacji, którzy chętnie opiszą swoje doświadczenia, przepisy oraz porady. Nasz zespół cały czas rośnie w siłę. Każdy z nas wnosi w tego bloga wielkie serce i zaangażowanie. Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy serdecznie. Napisz do nas:

kontakt@domowe-kosmetyki.pl

Nasz Zespół

Anna Mocarna

POMYSŁODAWCA PROJEKTU:

Anna Mocarna – od kilku lat zajmuje się domowymi kosmetykami, mimo tysiąca przepisów nadal się uczę i doświadczam nowych wrażeń. Kosmetyki wykonywane w domu to moje hobby, którym chętnie się dziele i stąd ten pomysł i blog.

BLOGERKA

Ula Ogonowska-Sirojć

Ula Ogonowska-Sirojć – Wielbicielka podróży bliskich i dalekich, przyjazna optymistka i okropna kociara 🙂 Od jakiegoś czasu fanka (nie fanatyczka) zdrowego trybu życia, ćwiczeń i eko produktów. Chętnie kupuję, testuję, ale i tworzę kosmetyki oraz inne wyroby na bazie naturalnych materiałów.

CHEMICZKA

MSTK

MSTK – Chemiczka ze specjalizacją chemii kosmetycznej. Mieszam, emulguję, dysperguję i ekstrahuję co natknie się mi pod zlewkę i bagietkę.

JOGINKA

Karolina Zdrada

Karolina Zdrada – prowadzę zajęcia jogi oraz treningi funkcjonalne i wzmacniające. Jestem absolutnie zafascynowana naturą, dlatego sporo wolnego czasu spędzam z dala od zgiełku miasta. W moim odczuciu większość rzeczy, które potrzebujemy do życia może nam zapewnić Matka Ziemia, dlatego kosmetyki najczęściej robię z tego, co znajdę akurat w lesie, na łące i w kuchni 😉 W jodze i życiu nieodłącznie towarzyszy mi moja kotka Mila, która często gości na moim fanpage’u na Facebooku Trening z pasją.

CHEMICZKA

Paulina Kowalcze

Paulina Kowalcze – mgr chemii nieustannie poszukująca najlepszych przepisów na domowe kosmetyki. Dobre i naturalne składy to dla mnie podstawa zważając na to, że jestem mamą i zawsze dbam o to, aby produkty w pielęgnacyjnej rutynie naszej rodziny oddziaływały na skórę jak najlepiej. Kocham prostotę, także w kosmetykach. Staram się wykorzystywać to co dała nam Matka Ziemia.

BLOGERKA

Beata Schmidt

Beata Schmidt – Kosmetyki naturalne zawsze były jednym z moich hobby, jednak skoncentrowałam się na tym temacie dopiero, gdy byłam w ciąży. Teraz, jako mama już 5-latka (i dwóch kotów!) nadal rozwijam się i uczę aby wybrać naszej rodzinie to, co dla nich najlepsze. Jestem tutaj, by podzielić się z Wami moimi domowymi trickami, a może i Wy zainspirujecie mnie do kolejnych eksperymentów.

ZIELARKA

Ania Kalanchoe

Ania Kalanchoe – zielarka z certyfikatem, ale bardziej z zamiłowania. Mama 3 elfów, kota i rybek. Od zawsze kochałam to co bliskie natury, od niedawna się tego nie wstydzę. Uwielbiam chodzić boso po trawie i zbierać dary Matki Ziemi. Przerabiam je na tyle ile potrafię, stale się uczę i nie ustaję w zgłębianiu tajników fitoterapii

BLOGERKA

Anna Nogaj

Anna Nogaj – Od jakiegoś czasu zgłębiam tajniki tworzenia kosmetyków, ciągle uczę się czegoś nowego. Uwielbiam spacery po lesie i górskie wycieczki, z dala od cywilizacji, na których często towarzyszy mi moja psina Kropka. Jestem pasjonatką zielarstwa, a także zdrowej i smacznej kuchni, o czym opowiadam na moim Instagramie @anulalavandula. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, medytuję, a od niedawna zagłębiam się w sekrety ajurwedy.

BLOGERKA

Annie Darla Bach

Annie Darla Bach – Nazywam się Daria. Mam 30 lat i pochodzę z Gdyni. Obecnie jestem przed egzaminami w szkole kosmetycznej BeautyExpert, w której m.in. nauczyłam się diagnozować problemy skóry, pracy na profesjonalnych sprzętach kosmetycznych, pracy z zabiegami kwasowymi. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnością zrozumiałam potrzeby mojej własnej skóry. Idąc za ciosem, w domowym zaciszu zaczęłam na własna rękę zagłębiać coraz to nowa wiedzę o witaminach, składnikach aktywnych, o potencjale roślin i ich właściwościach, a to poskutkowało w produkcji kosmetyków naturalnych na moich własnych zasadach i warunkach.

BLOGERKA

Justyna Wasążnik

Justyna Wasążnik – Od wielu lat interesuje się zdrowym odżywianiem, żywnością i tym co się w niej kryje. Czytanie etykiet produktów spożywczych na tyle weszło mi w krew, że zaczęłam również analizować składy i pochodzenie  kosmetyków oraz ubrań. Małymi kroczkami dążę do życia w pełnej harmonii z naturą. Z wykształcenia jestem dietetykiem. Od ponad roku prowadzę działalność gospodarczą, aktualnie jest zawieszona
z powodu zaawansowanej ciąży 🙂

INFORMATYK

Remigiusz Kabatek

Remigiusz Kabatek – inżynier elektrotechniki. Komputery, strony www to moja pasja od najmłodszych lat. Uwielbiam sport i dobrą zabawę. W tym projekcie odpowiadam za stronę techniczną.

Powrót do góry